ÖDEME YÖNTEMLERİ

Kredi Kartı ile Ödeme

   Ödemelerinizi tek çekim olarak yapabilir veya 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizi en güvenilir sanal ödeme yöntemlerinden biri olan PayU altyapısını kullanarak almaktayız. Bilgileriniz bizim sistemimizde hiçbir şekilde saklanmaz ya da depolanmaz. Ödemeleriniz banka altyapıları kullanılarak tarafımıza aktarılır.

Havale / EFT ile Ödeme

   Dilerseniz ödemelerinizi havale / EFT ile de yapabilirsiniz. Bu yolla ödeme yapmak isterseniz anasayfamızda yer alan cep telefonundan siparişinizi verebilirsiniz. Aynı numaradan ödeme için sizinle IBAN paylaşacağız.

Kapıda Ödeme

   Ürünlerimiz siparişiniz üzerine hazırlandığından kapıda ödeme seçeneüimiz bulunmamaktadır.

TESLİMAT

Ücretsiz Kargo

   Sitemizden verilen yurt içi siparişler MNG Kargo ile ücretsiz gönderilir.

Teslim Süresi

   Siparişiniz 10 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Atölye programımıza bağlı olarak kargoya teslim süresi 3-10 gün arasında değişebilir. Takip numarası size mail olarak gönderilecektir.

Teslim Alınamayan Siparişler

   Belirttiğiniz adreste bulunamamanız veya size ulaşılamaması durumunda siparişiniz adresinize en yakın kargo şubesine dönecektir ve kargo firması tarafında size bilgilendirme yapılacaktır. Size kargo firması tarafından belirtilen süre içinde sipzrişinizi şubeden teslim alamazsanız ürün bize geri dönecektir. Bu süreç tamamen kargo firmasının kontrolünde ilerler. Bize ulaşan siparişinizin tekrar gönderiminde ürün karşı ödemeli olarak size ulaştırılacaktır.

RETURN POLICY
PAYMENT METHOD

GARANTİ VE İADE ŞARTLARI

Garanti

   Ürünlerimiz tamamen doğal malzeme kullanılarak, siparişiniz üzerine ve elde üretilir. Kullandığımız malzemelerin doğal olmasından dolayı renklerde ve dokularda olarak çok az da olsa farklılıklar görülebilir. Kısacası üretilen her ürün tek ve size özeldir.

   Ürünlerimiz kullandığımız malzemeler gereği uzun yıllar kullanılacak kadar dayanıklıdır. Yine de siparişiniz size ulaştığında üretim kaynaklı ya da teslimat sırasında oluşan bir sorun varsa bizimle iletişime geçiniz.

 

İade veya Değişim

   İade nedeni tarafımızdan kaynaklı bir hata ise değişim veya ücret iadesi isteyebilirsiniz.

   İade nedeni beğenmeme veya vazgeçme ise geri gönderimden doğacak kargo masrafı müşteriye aittir. Ürün gönderici ödemeli olarak herhangi bir kargo firması ile size ileceğimiz adrese gönderilmelidir.

   İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünün kullanılmamış olması gerekir.

   İade nedeni farketmeksizin ürün müşteriye ulaştıktan sonraki 15 gün içinde tarafımıza ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmelidir.

 

Önemli!

   Üzerinde metin yazımı, figür eklenmesi veya ölçü değişikliği yapılarak kişiselleştirilen ürünlerde iade ve değişim kabul edilememektedir.

WHOLESALE INQUIRIES
ADDRESS

Nejat Eczacıbaşı Binası Sadi Konuralp Cd., Kat:2 Şişhane, Beyoğlu / İstanbul

GSM : 0554 659 88 19

WORK HOURS
HELP
FOLLOW US
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon